Kontakt

Adresa: Balbínova 192/14, Praha 2 – Vinohrady
Recepce: 773 345 262
Email: info@salon-praha.cz
Po-Pá 9:00-19:00 dle objednání
Omlouváme se, pokud momentálně nezvedáme telefon, věnujeme se jiné klientce. Hned, jak to bude možné, budeme Vás kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Masáže

Vizážistika a stylistika

Kosmetika a permanentní make-up

Kadeřnictví


Jak se dostanete do Salonu Praha Queen-si?

Z metra Muzeum (400 metrů) – vystoupíte u Národního muzea, východ na Vinohrady – zastávka tramvaje 11. Podejdete podchodem k nástupišti tram. č. 11. Pak můžete buď pěšky anebo tramvají. Pěšky jděte po Vinohradské kolem Českého rozhlasu a první odbočkou doprava, po 20 metrech jste u salonu queen-si. Pokud zvolíte cestu tramvají, jeďte na zastávku Italská. Pak sejděte kousek po Vinohradské ulici směrem k Českému rozhlasu, přejděte křižovatku Italská a na další křižovatce odbočte doleva.
Ukázka cesty na mapě

Z náměstí Míru (400 metrů) – dejte se směrem k Divadlu na Vinohradech, pak ulicí Ibsenova až dojdete na hlavní ulici Římská. Na té odbočte doleva a pokračujte po této ulici dokud nenarazíte na ulici Balbínova. Ulicí Balbínova jděte dolů k domu číslo 14, kde sídlí salon queen-si.
Ukázka cesty na mapě

Z metra I.P.Pavlova – vystupte z metra a vydejte se kolem McDonald’s na zastávku tramvaje č.11 a tou jeďte na zastávku Italská. Pak sejděte kousek po Vinohradské ulici směrem k Českému rozhlasu k ulici Balbínova a odtud vlevo 20m k salonu queen-si.
Ukázka cesty na mapě

Pohled z Balbínovy ulice

Vchod do domu

Vchod do salonu