Zelené potraviny

Mezi zelené potraviny patří tyto energy produkty Organic chlorella tabs, organic chlorella powder, hawaii spirulina tabs, hawaii spirulina powder, barley juice tabs. organic barley juice powder, spirulina barley tabs, organic maca powder a organic acai powderORGANIC CHLORELLA TABS/POWDER

HAWAII SPIRULINA TABS/POWDER

BARLEY JUICE TABS/ORGANIC BARLEY JUICE POWDER

SPIRULINA BARLEY TABS

ORGANIC MACA POWDER
ORGANIC ACAI POWDER

 

 

ORGANIC CHLORELLA TABS/POWDER

Působí pozvolna a dlouhodobě i po skončení užívání. Podporuje obranyschopnost organismu a rozvoj střevní mikroflóry, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, léčí akné, vyrážky, záněty a ekzémy. Snižuje překyselení  organismu. Detoxikuje tělo od jedů, těžkých kovů a chemikálií.  Ovlivňuje energetické dráhy žaludku,  sleziny, tlustého střeva,  jater a žlučníku. Je bohatá na chlorofyl a růstový faktor CGF.

HAWAII SPIRULINA TABS/POWDER

 

BARLEY JUICE TABS/ORGANIC BARLEY JUICE POWDER

Jeho účinky působí velmi rychle a intenzivně. Příznivě působí na hormonální systém, je vhodný v klimakteriu i pro přípravu těla na těhotenství. Zpomaluje stárnutí buněk, zlepšuje psychiku i fyzickou kondici. Osvěžuje dech a snižuje tělesné pachy.

SPIRULINA BARLEY TABS

Používáme tam, kde působení chlorely je příliš pomalé a účinky barely zase příliš intenzivní. Jemně detoxikuje organismus, čistí krev, játra, ledviny a obnovuje rovnováhu vnitřního prostředí. Je bohatým zdrojem, vitamínů, minerálů, enzymů, aminokyselin, bílkovin a nenasycených masných kyselin. Pomáhá v boji proti nadváze.

ORGANIC MACA POWDER

Obsahuje stopové prvky, železo, vápník, měď, zinek, hořčík, draslík, sodík a jód. Vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C a E. Velké množství aminokyselin, třísloviny a mnohé další. Urychluje regeneraci, udržuje hormonální rovnováhu, stimuluje sexuální aktivitu, má pozitivní vliv na tvorbu spermií. Působí na energetické dráhy sleziny, ledvin, žlučníku a srdce.

ORGANIC ACAI POWDER“

Obsahuje vitamíny B1, B2, B3, A, C a E, minerály, nenasycené masné kyseliny, aminokyseliny, flavonoidy, vlákninu a především antioxidanty. Podporuje funkci imunitního systému, zlepšuje a rozjasňuje vzhled pokožky, má schopnost přirozenou cestou spalovat nadměrné tukové zásoby. Zpomaluje stárnutí a tvorbu vrásek. Doplňuje aktivní energii do jater, žlučníku, srdce, plic a žaludku.