Úvodní stránka

KADEŘNICTVÍ

Máte pocit, že je čas na změnu? Toužíte po novém střihu a barvě Vašich vlasů? Chcete vědět, které barvy Vám sluší? Pro více informací a objednávku v kadeřnictví.

MANIKÚRA

Mějte krásné ruce a nehtíky. Děláme parafín, gelovky, francii, soak off pro zpevnění vašich nehtů a mnoho dalšího. Podívejte se na fotky v sekci manikúra.

PEDIKÚRA

Chcete mít nožičky jak z alabastru – měkké a hebké? Nebo krásné nehtíky s francouzským zdobením? Zajděte k nám do Salonu Praha Queen-si  na pedikúru.

KOSMETIKA

Nabízíme kosmetická ošetření pleti, další kosmetické služby, dermarollerovou mezoterapii, chemický peeling, prodlužování řas, trvalou na řasy, kosmetické masáže a depilaci cukrovou pastou.

VIZÁŽISTIKA  A STYLISTIKA

Nechte se zkrášlit a objevte v sobě krásku. Užijte si u nás svatební líčení, svatební účes, make-up a hair styling na plesy a společenské akce, make-up na profi focení, proměny, barevnou typologii, kurzy líčení, poradenství osobního stylu pro muže i ženy. Na všechny tyto služby si můžete zakoupit dárkové poukazy. Více o jednotlivých službách v sekci vizážistika & stylistika.

MASÁŽE A ALTERNATIVNÍ MEDICÍNA

Masáže v salon praha queen-si provádí maséři s dlouholetou praxí, se znalostí léčebných a masážních technik, alternativními metodami podpory zdraví a individuálním přístupem ke každému klientovi. Pro více informací v sekci masáže

One thought on “Úvodní stránka

  1. Pingback: TikTok

Comments are closed.