Pentagram® regenerační krémy

Mezi Pentagram® regenerační krémy patří tyto energy produkty Protektin, Ruticelit, Cytovital, Droserin a Artrin

PROTEKTIN

RUTICELIT

CYTOVITAL

DROSERIN

ARTRIN

 

PROTEKTIN

Natírejte při ekzémech, lupénce, akné, akné, lišejích, oparech i alergických vyrážkách. Má silný protizánětlivý a antiseptický účiněk. Pomáhá s prokrvením pokožky a zlepšuje hojení ran. Působí proti svědění a preventivně brání tvorbě plísní. S Regalenem tvoří vysoce účinnou dvojici.

RUTICELIT

Působí protizánětlivě, proti nádorům a proti plísním. Urychluje regeneraci kůže při nadměrném opálení. Natírejte při zánětech žil, onkologických chorobách, při ozařování, nedostatečném periferním prokrvení a lámavosti drobných cévních kapilár. Působí též proti některým plísním jenž mají neblahý vliv na cévní stěny. S Korolenem tvoří vysoce účinnou dvojici.

CYTOVITAL

Má regenerační, omlazující a detoxikační účinky na pokožku. Vyhlazuje jizvy, rány, odřeniny. Regeneruje spáleniny, odstraňuje plísně, záněty i opary. Zlepšuje funkci vaječníků při neplodnosti, také podporuje  činnost štítné žlázy. Aplikujte při cystách, svědivosti pokožky a jako antioxidant proti volným radikálům. S Gynexem tvoří účinnou dvojici.

DROSERIN

Natírejte jej při nachlazení, chřipce, angíně, zastuzených dutinách, kašli, průduškových a dýchacích problémech.  Vhodný též k léčbě kožních infekčních chorob i bércových vředů. Při bolestech krční, střední  části páteře, ramen a úponů klíčních kostí, vmasírujte krém do vlhké pokožky. S Vironalem tvoří vysoce účinnou dvojici při výš uvedených potížích.

ARTRIN

Působí proti zánětům má antiseptické účinky, prokrvuje končetiny i pokožku. Zmírňuje bolesti a únavě pohybového aparátu, páteře, kloubů, šlach i svalů. Používejte také při potížích s ledvinami, močovým  měchýřem či prostatou. Natírejte na pokožku přímo nad  postižená místa. S Renolem tvoří vysoce účinnou dvojici.