Odstranění pigmentu pokožky

Chci vám představit univerzální systém pro odstraňování nekvalitního nebo starého a nehezkého tetování.

Funkce systému je zaměřena na odstraňování pigmentu z pokožky velmi efektivním způsobem  s nejopatrnějším přístupem k pokožce a s maximálním ohledem na pohodlí klienta.
Absolutně všechny přísady obsažené v přípravku jsou povolené a bezpečné pro lidské zdraví a životní prostředí.
V současné době je to jediný účinný kyselinovo-peptidový remover s pH-4, který je schopen nejen odstranit pigment z pokožky, ale také vyřešit problém jizev.

Systém odstranění se skládá ze 4 fázi.
První fáze je zaměřena na změkčování a rozpouštění kapsulí z buněk pojivové tkáně a na stimulaci produkce elastinu a kolagenu a tím příznivě působí proti jizvám.
Druhá fáze má za úkol pozvednout pigment již uvolněný od kapslí pojivové tkáně na povrch pokožky společně s lymfou a krví. Procesem přirozeného hojení pokožky pigment tak postupně odchází.
Třetí fáze je neutralizace.
Čtvrtou fázi je domácí péče pomoci hojivého krému, který napomáhá pokožce k rychlejšímu zotavení a regeneraci. Při použití tohoto krému regenerace pokožky probíhá dvakrát rychleji a tím umožňuje provést další aplikaci odstraňování už po dvou týdnech.

Výsledky jsou vidět již po prvním sezení, ale jedna aplikace obvykle nestačí. Záleží to na mnoha faktorech, jaký pigment byl použit, jak staré je tetování a jak je hluboko pigment uložen.