Imunita

Mezi energy produkty pro imunitu patří Grepofit, Grepofit drops, Grepofit spray, Grepofit nosol aqua a Drags imun

GREPOFIT

GREPOFIT DROPS

GREPOFIT SPRAY

GREPOFIT NOSOL AQUA

DRAGS IMUN

 

 

GREPOFIT

Působí proti širokému spektru virů, bakterií, plísní a je zvláště vhodný v akutní fázi infekce. Aktivuje imunitu a zkracuje průběh onemocnění. Je vhodný při léčbě aftů, oparů a rozpraskání koutků. Snižuje krvácivost dásní a mírný zápach z úst a pálení žáhy. Pomáhá při žaludečních či dvanácterníkových vředech a zánětech žaludeční sliznice.

GREPOFIT DROPS

Působí obdobně jako tablety, ale nástup jeho účinku je rychlejší, napomáhá zkrátit a zvrátit průběh onemocnění.

GREPOFIT SPRAY

Též působí obdobně jako předešlé, ale je určen k vstřiku do úst a tím přímo působí na  sliznice ústní dutiny. Oproti syntetické léčbě nenarušuje zdraví prospěšnou bakteriální flóru.

GREPOFIT NOSOL AQUA

Také působí jako výše uvedené, ale je určen k vstřiku do nosu a nenarušuje přirozenou mikroflóru v nosních dutinách. Zajišťuje hygienu nosní sliznice předchází návratu onemocnění a je vhodný  pro osoby, které se pohybují v klimatizovaných prostorách.

DRAGS IMUN

Díky svým vlastnostem má široké pole indikací. Je určen jak k vnitřnímu, tak k vnějšímu užití. Výborně se osvědčil  při hojení ran tkání kůže, aftů, vředů a zánětlivých stavů, zejména v dutině ústní, hltanu, hrtanu. Má příznivé protizánětlivé účinky u střevních onemocněních.