Humátové přípravky

Mezi humátové přípravky patří tyto energy produkty Cytosan, Cytosan inovum, Cytosan fomentum gel a Balneol

CYTOSAN

CYTOSAN INOVUM

CYTOSAN FOMENTUM GEL

BALNEOL

 

 

 

CYTOSAN

Harmonizuje především dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku a sleziny. Podporuje detoxikaci od plísní a kvasinek. Má imunostimulační a protizánětlivý účinek, detoxikuje organismus a čistí krev. Uplatňuje se v prevenci vzniku osteoporózy a také chronického únavového syndromu.

CYTOSAN INOVUM

Hloubkově detoxikuje organismus a pomáhá při únavě. Potlačuje bakteriální a virové infekce a plísně. Pomáhá při žaludečních a dvanácterníkových vředech. Zmírňuje kyselost žaludečního obsahu, regeneruje játra po prodělaném či probíhajícím infekčním jaterním onemocněním (žloutenka, mononukleóza). Detoxikuje střeva.

CYTOSAN FOMENTUM GEL

Používá se ve formě masek či obkladů (např. páteře, svalů, kloubů, obličeje, krku a hlavy), v kosmetice. Vhodný doplněk při léčbě onkologických onemocněních a radioterapii. Zlepšuje stav kůže (lupénka, ekzémy, vyrážky, akné a svědivé infekce), má analgetický účinek. Pomáhá u zánětlivých  stavů vnitřních orgánů působením přes kůži.

BALNEOL

Dopřejte si humátovou koupel, která detoxikuje, regeneruje tělo a podporuje imunitu. Dobře působí při bolestech páteře revmatismu artróze a dně. Také při pohmožděninách natažených svalech, šlachách a kožních plísních.