Další přírodní produkty

Mezi další přírodní energy produkty patří Skeletin, Imunosan, Revitae, Vitamarin, Probiosan, Peralgin, Celitin, Flavocel, Vitaflorin, Fytomineral a Betafit

SKELETIN
IMUNOSAN
REVITAE
VITAMARIN
PROBIOSAN
PERALGIN
CELITIN
FLAVOCEL
VITAFLORIN
FYTOMINERAL
BETAFIT

 

 

SKELETIN

Používáme při bolestech kloubů a páteře z důvodu opotřebení nebo zánětu. V období menopauzy, ve stáří pro zpomalení úbytku kostní hmoty, při zvýšené lomivosti nehtů, vypadávání vlasů a povadlé pokožce. V těhotenství pro zdravý vývoj kostí dítěte.

IMUNOSAN

Předchází infekčním onemocněním, podporuje jejich léčbu, urychluje rekonvalescenci po nemoci a předchází  opakované nákaze. Je perspektivním přípravkem v boji proti rakovině. Dodává potřebnou energii a zpomaluje stárnutí buněk v organismu.

REVITAE

Zvláště významný je jeho vliv na nervový, hormonální a cévní systém. Má výraznou schopnost zlepšovat psychickou kondici a vnitřní vyrovnanost. Pomáhá při bolestech hlavy spojené s psychickým vypětím a častými psychosomatickými obtížemi. Zvyšuje tvorbu serotoninu. Obsahuje karotenoidy, které mají dobrý vliv na zrak zatížený např. prací s PC, UV zářením.

VITAMARIN

Podporuje správnou činnost sítnice oka, pomáhá při prevenci a léčbě rakoviny prsu, tlustého střeva, prostaty a plic. Je vhodný pro přípravu těla pro plánované těhotenství, pozitivně ovlivňuje vývoj plodu a pomáhá udržet těhotenství. Odstraňuje chronickou únavu, zlepšuje prokrvení, tlumí menstruační křeče a zmírňuje příznaky premenstruačního syndromu.

PROBIOSAN

Regeneruje mikroflóru a podporuje střevní peristaltiku (npř. Po léčbě antibiotiky, steroidy nebo při užívání hormonální antikoncepce), zlepšuje funkci střev. Omezuje množení  patogenních bakterií způsobujících záněty střev, zácpu nebo průjem. Zmírňuje alergie, chronické únavové stavy a preventivně působí proti vzniku nádorových buněk ve střevech.

PERALGIN

Příznivě působí při obtížích v menopauze- nepravidelná menstruace, návaly horka, pocení, nervozita a výkyvy nálad. Celková tonizace a zvýšení energie organismu, únavový syndrom, svalové křeče, bolesti hlavy, kinetóza (závratě).

CELITIN

Zlepšuje průtok krve mozkem, okysličuje mozkové buňky a zlepšuje mozkové funkce-paměť, soustředění, pozornost při učení. Chrání a vyživuje pouzdra nervových vláken. Vhodný doplněk léčby Parkinsonovy a Alzheimerovy choroby, senility demence a poruch paměti. Upravuje hladinu cholesterolu v krvi, příznivě ovlivňuje metabolismus tuků. Pomáhá při migrenózních bolestech hlavy, zlepšuje kvalitu spánku.

FLAVOCEL

Má protialergické účinky, působí jako antivirový a antibakteriální prostředek. Pomáhá v období zvýšeného výskytu nemocí z nachlazení,  chřipek, infekce ledvin a močových cest, ledvinové a močové kameny. Při rekonvalescenci organismu a při působení oxidačního stresu. Je vhodným zdrojem vitamínu C.

VITAFLORIN

Vyvážený zdroj vitamínů a biologicky aktivních látek, čistě přírodního původu. Celkově tonizuje a osvěžuje organismus a podporuje imunitní systém. Díky vysokému obsahu antioxidantů zpomaluje stárnutí. Ochraňuje srdce a cévy a preventivně působí proti kardiovaskulárním a ostatním civilizačním chorobám.

FYTOMINERAL

Minerály v koloidním roztoku jsou nejdokonalejší formou minerálů pro svou až 98% využitelnost a nulovou toxicitu. Pomáhají tělu udržet rovnováhu, která je základem pro dobré zdraví a dlouhý život. Hrají významnou roli při syntéze DNA, která je základem obnovování a rozmnožování struktur buněk. Urychlují regeneraci slinivky a podporují tvorbu inzulinu.

BETAFIT

Podporuje správnou krvetvorbu a buněčné dýchání.  Doporučujeme pro doplnění minerálů, vitamínů, živin, enzymů, aminokyselin a bílkovin. Je účinným prostředkem při poruchách prokrvování končetin, revmatických obtíží, únavě i při redukci nadváhy. Obsažený Betakaroten pomáhá chránit pokožku před škodlivým UV zářením.