Bylinné čaje

Mezi bylinné čaje patří tyto energy produkty green tea-gaba, lapacho, lycium chinense, maytenus ilicifolia, smilax officinalis, tribulus terrestris, uncaria tomentosa, chanca piedra

GREEN TEA – GABA

LAPACHO

LYCIUM CHINENSE

MAYTENUS ILICIFOLIA

SMILAX OFFICINALIS

TRIBULUS TERRESTRIS

UNCARIA TOMENTOSA

CHANCA PIEDRA

 

 

GREEN TEA – GABA

Čistě přírodní a bohatý zdroj kyseliny aminomáselné, představuje komplexní vysoce účinný doplněk výživy, který skýtá dosud netušené možnosti využití pro lidské zdraví. Odstraňuje stres a úzkostné stavy, napomáhá při snižování nadváhy, stimuluje pozornost a zvyšuje koncentraci.

LAPACHO

Má imunostimulační, protizánětlivé, antioxidační a bolest tišící účinky. Působí proti zánětům, žaludku, onemocněním jater, prodělané borelióze, mononukleóze a při onemocnění nervové soustavy.

LYCIUM CHINENSE

Bobule jsou označovány jako „ovoce radosti a dlouhověkosti“, pokud se užívají po celý rok ve formě čaje, přináší dokonalé zdraví. Zvyšuje energii ledvin, podporuje krvetvorbu, zlepšuje paměť, posiluje imunitu, zrak a zpomaluje stárnutí.

MAYTENUS ILICIFOLIA

Podporuje metabolismus, čistí ledviny, pomáhá vylučovat kyselinu močovou z těla a tím příznivě ovlivňuje dnu. Používá se při trávicích potížích, žaludečních vředech, snižuje překyselení žaludku a pálení žáhy.  Snižuje projevy astmatu a jiných dýchacích potíží.

SMILAX OFFICINALIS

Posiluje obranyschopnost  stimuluje tvorbu bílých krvinek, harmonizuje zejména mužský hormonální systém. Podporuje tvorbu testosteronu a progesteronu, přirozený anabolismus a metabolismus těla. Používá se při harmonizaci hormonálního systému, únavě aknózní a nečisté pleti, bolestech kloubů, zánětech ledvin, močového měchýře, artróze a revmatismu.

TRIBULUS TERRESTRIS

Je znám především jako přírodní prostředek pro stimulaci sexuálních funkcí a úpravu hladiny pohlavních hormonů, neboli jako afrodiziakum. Působí močopudně má  potvrzený  účinek u pohlavních a reprodukčních chorob. Zlepšuje regenerační schopnosti organismu po nemoci, nebo při vyčerpání.

UNCARIA TOMENTOSA

Působí na zánětlivá onemocnění, (viry, bakterie, plísně) Astma, revmatismus, artritida, choroby zažívacího traktu, menstruační poruchy, kardiovaskulární choroby a vysoký krevní tlak.

CHANCA PIEDRA

Nazývá se „ lamač kamenů“. Je používána na všechny obtíže urologického charakteru, záněty močového měchýře, prostaty a ledvin. Žlučové a ledvinové kameny hepatitida typu B ( akutní i chronický zánět jater). Snižuje horečku.